Produkty BETONOVO powstają z myślą o takich obszarach jak:

  • architektura wnętrz, meblarstwo
  • dekoracyjne elewacje betonowe na indywidualne zamówienia
  • przestrzeń publiczna (kostka brukowa, mała architektura)
  • obiekty użytkowe, gadżety
  • rzeźba i dekoracyjna grafika foto-betonowa

Autorskie rozwiązania techniczne, w tym wyjątkowo cienkie płyty betonowe o grubości 3-8 mm oraz lekki beton elewacyjny, spotkały się z dużym uznaniem polskich architektów i projektantów.

Beton architektoniczny produkowany przez BETONOVO jest wykonywany zgodnie z norma PN-EN 12467 „Płyty włóknistocementowe” i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian zewnętrznych.

Naszą rzetelność na rynku potwierdzają realizacje dla takich firm jak: SKANSKA S.A, STRABAG, Asseco Poland, Miasto Stołeczne Warszawa oraz wielu indywidualnych klientów.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie możecie Państwo zobaczyć wszystkie nasze produkty z betonu architektonicznego.

Salon firmy BETONOVO w Rzeszowie
Budynek BETONOVO znajduje się przy ulicy Przemysłowej 14 w Rzeszowie, na końcu wjazdu do podanego adresu.

W naszej siedzibie znajdują się wyroby z betonu architektonicznego, gresu do łazienki i salonu, miedzi, oraz wszystkie płyty betonowe ścienne i elewacyjne oferowane przez BETONOVO. Prezentujemy ozdobne płyty w różnych konfiguracjach, panele ścienne 3d oraz wyroby małej architektury w tym donice betonowe.

Płyty betonowe w łazience 120×60 cm

Posiadamy także instalację z płyt betonowych „Mirage”, które pod wpływem nawet niewielkiej ilości wody odsłaniają delikatną, roślinną ornamentykę. Płyty stworzone z myślą o kabinach prysznicowych i elewacjach:
Płyta z betonu architektonicznego, wzory wodne - prezentacja w Rzeszowie
Płyta z betonu architektonicznego, wzory wodne - prezentacja w Rzeszowie
Płyta z betonu architektonicznego, wzory wodne - prezentacja w Rzeszowie
Płyty z betonu architektonicznego oferowane przez BETONOVO, są produkowane w Rzeszowie. Nasze płyty betonowe GRC są dostępne w różnych kolorach, mogą posiadać wzory, różne struktury oraz połączenia ze stopami miedzi.
Zapraszamy do odwiedzenia siedziby BETONOVO. Cena płyt jest ustalana indywidualnie. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji.

KONTAKT

PRODUKCJA
ul. Budziwojska 47
35-317 Rzeszów

NAPISZ DO NAS